Użytkownicy online: 6CW WARSZAWACW GDAŃSKCW BYDGOSZCZKONTAKT
Waluta:

Nowości
Najnowsze plecionki firmy Berkley, Dragon i żyłki Toray
Woblery SEBILE dostępne w naszym sklepie
ILLEX - Legendarne japońskie woblery TYLKO U NAS !!!
DVD GRATIS za zakupy powyżej 100 zł.

ROCZNĄ PRENUMERATĘ CZASOPISMA "Wędkarstwo Moje Hobby" GRATIS za zakupy powyżej 1000 zł.

Praca

 

 

 

POSZUKUJE DO POWSTAJĄCYCH SALONÓW W POZNANIU

ORAZ W NASTĘPNEJ KOLEJNOŚCI W LUBLINIE

PRACOWNIKÓW NA STANOWISKA KIEROWNICZE ORAZ DORADCÓW KLIENTA

Miejsce pracy:     

Poznań     , Lubllin

Regulamin
Large_silver-edition
 • Wędka Team Dragon Silver Edition Float

 • Producent:DRAGON
 • Kategoria:Wędki » Matchowe
 • - /5 (recenzji:0)

 • W magazynie: 2 szt.
 • Dostępność: Jest
 • 331,25 zł
  • Wybierz Model

  Ilość:
Dragon Team Dragon Silver Edition Float

TEAM DRAGON SILVER EDITION, choć w większości modeli dobrze znana, jest kolejnym krokiem naprzód w porównaniu do poprzedniego sezonu. Dokonaliśmy zmian w zbrojeniu wędzisk, poprawiliśmy detale stylistyczne i zastosowaliśmy nowy, niedawno wprowadzony przez japońską firmę TORAY kompozyt grafitowy 69 mln PSI. Rozrosła się tez oferta wędzisk, o kolejne modele do wędkarstwa morskiego oraz o liczącą aż 20 modeli grupę spinningowo-castingową, w części uzbrojoną w komponenty FUJI. Na casting stawiamy w tym sezonie bardzo mocno, widząc jak szybko rozwija się w naszym kraju ta nowoczesna metoda.

TEAM DRAGON SILVER EDITION
to połączenie doświadczenia konstruktorów w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii budowy blanków z wysokomodułowego grafitu z praktyczną wiedzą wędkarskich testerów. Doprowadziło ono do stworzenia doskonałego projektu, spełniającego wysoko postawione cele w zakresie wytrzymałości, efektywności, ergonomii, estetyki i dostępności cenowej. Wszystkie wędziska zaprojektowane zostały przy użyciu wysokozaawansowanych technik komputerowych, które umożliwiły perfekcyjne połączenie grafitów o różnej sztywności, w różnych proporcjach i układach, dla uzyskania zdefiniowanej wcześniej precyzyjnie charakterystyki pracy wędzisk do wielu metod połowu. Zastosowana tu konstrukcja wielomodułowa łączy trzy odmiany grafitu japońskiej firmy TORAY: - supersztywny grafit space grade 80 mln PSI, - najnowszą odmianę grafitu wysokomodułowego 69 mln PSI, która zastąpiła wcześniej stosowany grafit 62 mln PSI, - jako podstawę konstrukcji średniomodułowy grafit o podwyższonej sztywności 40 mln PSI, popularnie nazywany IM8.Zastosowana technologia multiwarstwowa, przy jednoczesnym obniżeniu zawartości żywicy, w konsekwencji zaowocowała idealną dynamiką i zmniejszeniem masy wędzisk. Aktywne wspomaganie komputerowe pozwala z wyjątkową precyzją opracować sposób zbrojenia wędzisk, położenie przelotek na blanku, gabaryty i kształt rękojeści. Wszystkie elementy zastosowane do zbrojenia wędzisk spełniają surowe normy narzucone przez Team Dragon - pierścienie przelotek klasy SiC i FUJI Alconite, pracujące, ale nieodkształcalne ramki przelotek z ultralekkiego stopu metali, grafitowe uchwyty do kołowrotków, specjalistyczne nici omotek w klasie "limited stretch", niestarzejący się lakier epoksydowy do omotek. końcowy efekt to aż 74 wędziska do wszelkich metod połowu. Lekkie, sztywne i smukłe blanki w matowym, czarnym kolorze, metalowe elementy uchwytów, ramki przelotek i pierścienie wzmacniające o barwie jasnego, matowego aluminium. Jakość i estetyka w rozsądnej cenie.

Rzadko oferowane na rynku wędziska do połowu dużych ryb (karpie, brzany) metodą spławikową. Część łowców rekordów stosuje je również jako gruntówki do tzw. "metody", łowiąc wielkie karpie. Hol "piętnastki" na tak finezyjnym wędzisku to niezapomniane przeżycie.

dł. (m) c.w. akcja dł. trans. (m) ilość cz. waga (g) dł. dolnika (cm) pX pS pT
3.90 10-35 Fast 1.35 3 290 42.0 9
25
8
4.20 10-35  Fast 1.45 3 320 42.0 9 25 8

Wędka Shimano VENGEANCE Tele Match FA
Wędka Shimano VENGEANCE Match FA
Wędka Shimano VENGEANCE FLOAT
Wędka Shimano SPEEDMASTER AX Match
Wędka Shimano JOY MATCH
Wędka Shimano CATANA DX MATCH
Wędka Shimano ALIVIO SLIM TE GT